1–25 / 54 sonuç gösteriliyor

AGT 1984 yılında Antalyada çalışmalarına başlamıştır.Antalyada 400 bin m2 alana sahip modern üretim tesisine sahiptir.AGT Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşundan birisidir.1000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

AGT, 60’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.5 Kıtada 1000’den fazla satış ağına sahiptir.Doğu Avrupa başta olmak üzere İran ve Rusya bu ülkeler arasında en fazla satış noktası olanlardır.

ISO 9000:2008 kalite belgelerine ve E1 standartlarına uygun üretim yapmaktadır.Çalışan sağlığı ve çevreye karşı duyarlığı üretim anlayışında benimsemiştir.”Ahşabı Geliştiren Teknoloji” vizyonuyla ülkemizde ve global pazarda önemli bir oyuncu olma yönünde ilerlemektedir.

AGT parke modelleri
AGT parke koleksiyonu 3 Farklı seriden oluşmaktadır.Natura Parke Serisi; Ağaçların renk ve dokusundan ilham alınarak tasarlanmıştır.16 farklı renk seçeneği mevcuttur.Ağaç dokusunu daha iyi yaşatabilmek için Timberland yüzey dokusundan oluşmaktadır.Kilit sistemi olan bu seri kolay montaj imkanı sağlamaktadır.Ayrıca farklı renk ve desen seçeneklerinin yanında orjinal süpürgelikleriylede bütünlük sağlamaktadır.