1–25 / 40 sonuç gösteriliyor

Çamsan laminat parke, ülkemizde parke sektörünün öncülerinden birisidir. Yerli laminat parke denildiğinde akıllara gelen ilk markadır.Firmanın parke sektöründe faliyet gösteren markası Parkelam’dır. Ancak uzun yılllardan itibaren Çamsan parke ismi ile bilinmektedir.Geniş ürün yelpazesi mevcuttur.Ülkemizde en kolay ve rahat bulabileceğiniz parke markaları arasındadır.
Çamsan Parke Modelleri
Çamsan parke bugüne kadar ki üretimlerini 4 koleksiyon üzerinden devam ettirmektedir.Bunlar; Klasik,Modern,Platinum ve Avangard koleksiyonlarıdır.

Klasik: Bu serideki parkeler 8mm kalınlığa sahiptir.En 192.5mm X Boy:1200mm özelliklerindedir. 31 sınıf ve AC3 aşınma tabakasına sahiptir.Bu serideki parkeler en çok tercih edilen klasik renkler ve desenlerden oluşmaktadır.

Modern: Bu serideki parkeler 8mm kalınlığa sahiptir.En 192.5mm X Boy:1200mm özelliklerindedir. 32 sınıf ve AC4 aşınma tabakasına sahiptir.Ev ve ofis zemin çözümleri için uygundur.Ticari mekanların zeminlerinde rahatlık ile kullanılabilir.Konutlarda 10 yıl, Ticari mekanlarda ise 5 yıl garantisi vardır.Derzli yapısı ile dar alanlarda geniş görünüm elde edilir.

Çamsan Teknik Özellikleri
Hijyenik ve kullanılışlıdır. İçerisinde insan sağlığına zararlı hiç bir madde barındırmaz.E1 belgesine sahiptir.
E1 tutkalı kullanılarak üretilmiştir.
Dayanıklıdır.Konutlarda 10 yıl İş yerlerinde ise 5 yıl garanti süresi vardır.
Çizilme ve darbelere karşı dayanıklıdır.Sigara ateşine karşı dayanıklıdır.
Bakımı ve temizlenmesi kolaydır.
Uygulaması kolaydır.
Ev ve iş yerlerinde kullanıma uygundur.
E1 tutkalı kullanılarak üretilmiştir.
Hesaplıdır.Fiyat/Performans ürünüdür.Uygun fiyata maksimum verim alabilirsiniz.