17 sonuç gösteriliyor

Classen parke modelleri
3 farklı koleksiyonu mevcuttur.Style World,Trend World ve Premium World
Style World serisi:Bu  serideki parkelerin kalınlığı 7MMdir.Aynı zamanda farklı alternatifleride bu seri içerisinde bulabilirsiniz. 31 Sınıf olan seri AC3 aşınma sınıfına sahiptir.Diğer serilerden alışkın olduğumuz ahşap doku bu seride yoktur.Bu seride modeller genellik ile düz ve yalın bir halde karşımıza çıkmaktadır.Bu serideki ürünlerin 10 yıl garantisi bulunmaktadır ve Mavi melek sertifikasına sahiptir.
Trend World serisi: Trendleri zemininizde yaşayabileceğiniz modelleri size sunar.Geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.Serideki ürünler 8mm kalınlıkta ve 32 sınıftır.Aşınma sınıfı olarak AC4 olan bu seri oldukça dayanıklıdır.Ev ve ofislerde rahatlık ile kullanabileceğiniz bir seridir. Classen bu serideki ürünlerine 15 yıl garanti vermektedir.
Premium World serisi:  Ülkemizde en çok tercih edilen Classen serisidir.Bu serinin özelliği, 4 kenarıda derzli olmasıdır.Serinin teknik özellikleri ise 8mm kalınlık ve 32 sınıftır.AC4 aşınma sınıfına sahiptir.Ev ve ticari mekanların zeminlerinde tercih edebileceğiniz bir seridir.Bu serideki ürünlerede 15 yıl garanti vermektedir.