TELEFON (850) 840 34 14
ÜCRETSİZ NUMUNE

Kompozit Ahşap Deck Çeşitleri Nelerdir?

Zemin kaplama ürünleri konusunda çeşitlilik bir hayli fazladır. Zemin kaplama yaptıracağınız mekan için bu farklılıkları gözeterek, uygulanacak noktaya uygun olan zemin modelini belirlemeniz gerekecektir. Parke, PVC kaplama, fayans, ahşap kaplama ve ahşap deck kaplama çeşitleri sizlere bu konuda geniş bir yelpaze sunmaktadır. Fakat bu geniş yelpaze içerisinden bir tanesini ele alarak sizlere genel bir bilgi vereceğiz. Kompozit Ahşap Deck kaplama ürünü, genellikle ahşap ve plastikten üretilen yapı malzemesidir. Dayanıklıdır ve kullanışlıdır. Daha çok göze hitap edilebilen noktalarda tercih edildiği gözlemlenmektedir. Yani genel olarak kullanılan yapı malzemelerinin yanında biraz daha sıra dışı kalabilir.

Ortalama %60 ahşap unu, %40 polymer temelli olan deck ahşap zemin malzemeleri, kullanım alanının uygunluğuna göre döşenmektedir. Kullanışlı olan deck ahşap malzemelerinin uygulanacağı noktaya göre önceden plan yapılması gerekir. Ayrıca uygulama yapılacak mekanın sahibine tam ve doğru olarak bilgi verilmelidir. Aksi takdirde uygulamanın ardından çeşitli pürüzler görülmesi muhtemeldir.

Kompozit ahşap deck montajında, montaj yapılacak yerin uygunluğu, malzemenin çeşitliliğine bağlıdır. İstenilen ölçülere bağlı kalarak hazırlanan bu yapı malzemeleri, müşterinin taleplerini karışlayabilecek şekilde planlanmaktadır. Diğer yapı malzemeleri gibi geniş bir renk yelpazesine sahip olmayan ahşap malzemeler, uygulama konusunda esneklik sağlamaktadır. Bu, özgün tasarımların önünü açmakta ve zemin tercihi yapanların özgür bir şekilde fikir beyan etmesini sağlamaktadır.

Kompozit ahşap deck yapı malzemeleri sadece farklılık yaratması ile değil uygun fiyatlarıyla da ön plana çıkmaktadır. Ahşap deck montajında da tıpkı diğer yapı malzemelerine gösterilen özen gösterilmekte ve işçiliğin üst düzey denilebilecek noktada kusursuz olduğu gözlemlenmektedir. Ahşap deck zemin kaplama hizmeti veren noktalar, bu konuların üzerine düşerek, müşteriye ideal hizmet sunmaktadır. Ahşap deck malzemeleri genellikle dikkat çekebilecek noktalarda kullanılmakta ve dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Zemin kaplama malzemeleri arasında farklı seçeneği ile dikkat çeken ahşap deck malzemeler daha çok yarı kapalı alanlarda görülmektedir. İnsan yoğunluğunun fazla olmadığı noktalarda kullanması ideal olan bu malzemeler sizlere istediğiniz özellikleri fazlasıyla sunacaktır. Siz de uygun fiyatlı hizmetlerden faydalanabilir, döşeme malzemenizi seçebilirsiniz.