TELEFON (850) 840 34 14
ÜCRETSİZ NUMUNE

Kompozit Ahşap Deck Uygulama Alanları

Dekorasyonun en önemli parçalarından birisi olan zemin kaplama malzemeleri, görsel olarak uyumluluğu sağlayan etmenlerden birisidir. Eğer iç mekanda tasarım yapılacaksa bunun önemi biraz daha az olabilir fakat dış mekan veya yarı kapalı mekanlarda tasarım yapılacaksa zeminde kullanılan malzemeler direk olarak göze çarpacağından dikkatli seçim yapılmalıdır. Özellikle dış mekanlarda insan yoğunluğunun az olduğu noktalarda tercih edilebilen kompozit ahşap deck yapı malzeleri, geniş yelpazeye sahip seçenekler ile, kullanıcısını memnun edebilen nadir ürünlerden birisidir. Kompozit ahşap deck malzemelerinin uygulama alanları her ne kadar sınırlı olsa bile, tercih edildiği takdirde uzun ömürlü kullanım özelliği ile müşteriyi memnun etmektedir.

Kompozit ahşap deck yapı malzemelerinin uygulama alanları;

  • Kompozit ahşap deck malzemeler genellikle ahşap ve seramikten oluştuğu için dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dış mekanlar için uyumludur. Kişisel mülke dahil olan dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Dayanıklı yapısı ile dış etmenlere karşı adeta koruyucu bir kalkan olabilir.
  • Havuz kenarları, güneşlenme terasları, bahçeler, çiçeklikler, pergolalar, avlular ve randalar ya da yürüme yolları gibi çeşitli alanlarda kullanılması uygun olan kompozit ahşap deck yapı malzemeleri, müşterilerin taleplerini tam olarak karşılamaktadır.
  • Tropikal ormanlarda yetişmiş olan ve bu atmosfere dayanıklı olan ağaçlardan üretilen ahşap deck yapı malzemesi, dayanıklılık bakımından diğer yapı malzemelerine önemli derecede fark atmaktadır. Kullanım alanının ölçüleri ne olursa olsun, tercih edilen noktaya uygun biçimde monte edilir ve uygulama yapılan alanda ideal bir görünüm sağlar.

Kişisel mülk ve arazilerde kullanılması uygun olan kompozit ahşap deck yapı malzemeleri, müşterilerin taleplerini tam olarak karşılayabilen ideal malzemelerdir. Bu malzemeler, suya, yağmura, doluya ve diğer dış etmenlere karşı koyabilecek kalitededir. Uzun ömürlü kullanım garantisi sunmasıyla bir önceki cümleyi tam olarak desteklemesi paralel bir sonuçtur. Tercih edildiği takdirde ekonomik seçenekler ile monte edilmekte ve uygulama alanını tam olarak kapsayarak dilediğiniz şekilde kullanıma açılmaktadır. Ahşap deck malzemeler iç mekanlarda da belirli bir noktaya uygulanabilmektedir. Fakat kişilerin tercihlerine göre bu durum farklılık gösterebilir.