TELEFON (850) 840 34 14
ÜCRETSİZ NUMUNE

PVC Zemin Kaplamanın Avantajları

PVC zemin tercihi, en başta ekonomiktir. Bu özelliği ile ilk sırada tercih edilen PVC kaplamalar, hem geniş bir yelpaze sunmaktadır hem de geniş bir kullanım alanına sahiptir. PVC kaplamalar, istenilen şekilde tasarlanabilen, desen ve renk konusunda sınırsız destek sağlayan eşsiz bir üründür. İlk cümlede söylediğimiz gibi uygun fiyatlı tasarımlar yapılabilmesi ise onu eşsiz kılan bir diğer özelliğidir.

Kullanım alanına göre farklılık gösterebilen PVC kaplama modelleri, kullanım yapılacak bölgeye uygun olarak döşenebilmektedir. En önemli özelliklerinden bir diğeri ise anti statik ve hijyenik olmasıdır. Temizliği kolay olan ve bakteri tutmayan yüzeyi ile uzun ömürlü kullanım seçeneği bulunan PVC kaplamalar, genellikle insan yoğunluğunun fazla olduğu noktalarda tercih edilmektedir. Çünkü dayanıklı ve hijyeniktir. Bu özellikleri bile onu tercih etmek için yeterli bir sebep olabilir.

PVC kaplamaların genel olarak avantajları nelerdir?

  • Ekonomik ve uzun ömürlü kullanım seçeneğinin olması, tercih edilmesinde en önemli etmendir.
  • Kolay bir şekilde temizlenmesi ve uzun süre temiz bir şekilde kullanılabilmesi., hijyenik bir yapısı olmasını doğrulamakta ve kullanan kişileri memnun etmektedir.
  • Son derece estetik ve dekoratif bir üründür. Uygulanacağı mekana göre şekillendirilip, çeşitli desenler ile süslenebilir. Bu konuda geniş bir yelpazeye sahiptir ve müşterinin taleplerini tam olarak karşılamaktadır.
  • Su sızdırmayan ev leke tutmayan bir yapısı vardır. Dayanıklılık bakımından diğer zemin kaplama ürünlerine ciddi bir fark atmaktadır. Yine bu özelliğiyle tercih sebebi olmaktadır.
  • Parke, fayans gibi zeminlere nazaran cila gerektirmeyen bir yapısı vardır. Haliyle kolay bir şekilde çizilmez, aşınmaz ve tahriş olmaz. Uzun ömürlü kullanıma yatkındır.

Kullanım alanlarına yönelik olarak tercih edilebilecek onlarca özelliği bulunan ve bu özellikleri müşteriye tam olarak sunan PVC zemin kaplama modelleri, yüksek oranda olumlu geri dönüş almaktadır. PVC kaplamalar hem pratik hem de ekonomik olması ile her zaman ilk sırada tercih edilen zemin türlerinden birisi olmuştur. Birçok önemli dairede ve insan nüfusunun fazla olduğu yerde PVC kaplamaları görebilmeniz mümkündür.