TELEFON (850) 840 34 14
ÜCRETSİZ NUMUNE

Lamine Parke Strip Nedir?

Ev hanımlarının dekor yaparken başlangıç noktası olarak belirlediği parkeler, evin genel havasını değiştirir ve dekorasyon ile uyumluluğu hat safhaya çıkarır. Parkeler tür ve sınıflarına göre bu farklılığı en aza indirebilir. Uygun fiyatlı parke türleri, dayanıklılık konusunda sıkıntı yaratabilir, fakat orta fiyatlı parke modelleri, ev dekorasyonuna katkıda bulunduğu gibi ek masraf çıkarmayacağı için daha makul görülebilirler. Eğer kalıcı parke yaptırmak istiyorsanız siz de parke modelleri arasında ideal olan lamine parke modellerini tercih edebilirsiniz.

Lamine parke modelleri genellikle farklı farklı desenler ve renklerde üretilen, laminat parkelere alternatif olan ideal parke modelleridir. Lamine parke seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunduğu gibi genel yapısı itibariyle araştırmaya dayalı olarak keşfedebileceğiniz muhteşem dekorasyon ürünlerinden birisidir. Lamine parkelerin detaylarından birisi ise üzerinde insan yoğunluğunun olmadığı zamanlarda zor genleşen ve kabaran parkelerdir. Bu durum kullanım ömrünü doğrudan etkiler.

Lamine parkeler genellikle 3 farklı strip modele sahiptir. Bunlar tek strip, iki strip ve üç strip olarak üçe ayrılmaktadır. Genel özellikleri ve fiyatı bakımından farklılık gösterebilirler.

  • Tek Strip Parkeler : Tek strip lamine parkeler, bir parke döşeme elemanında uzun yönünde tek parça parke görüntüsü vardır. Fiyatı, iki strip lamine parkelerden daha pahalıdır.
  • İki Strip Parkeler : İki strip lamine parkeler,bir parke döşeme elemanında uzun yönünde iki parça parke görüntüsü vardır.Fiyatı, iki strip lamine parkelerden daha ucuz, üç strip lamine parkelerden daha pahalıdır.
  • Üç Strip Parkeler : Üç strip lamine parkeler, bir parke döşeme elemanında uzun yönünde üç parça parke görüntüsü vardır. Fiyatı, bir ve iki strip lamine parkelerden daha ucuzdur.

Model olarak çeşitli strip gruplarına ayrılan parkeler, kullanılabilirlik bakımından da birbirinden ayrılmaktadır. Parke modeli seçeceğiniz mekanın özelliklerini göz önünde bulundurarak alışveriş yaptığınız takdirde; kendiniz için ideal olan parke modelini kısa süre içerisinde temin etmiş olacaksınız. Bu konuda araştırma yaparak kısa süre içerisinde evinize uygun parke modelini bulabilir ve uygun fiyat seçenekleriyle temin edebilirsiniz.