TELEFON (850) 840 34 14
ÜCRETSİZ NUMUNE

Yazılı parke

Yazılı parke, son zamanların parke modeli trendleri arasında yer almaktadır.Vintage(Eskitme) parke modellerinin oldukça sevilmesinin ardından büyük ilgi gördü.Zeminlerinde farklı bir görünüm arayanlar için bir seçenek haline dönüştü.Yazı parke, teknik özelliklerden dolayı diğer parke modellerinden ayrılmaz.Sadece parkenin görünümündeki değişiklikten dolayı diğer parkelerden özellik olarak ayrılmaktadır.

Cafe ve Restaurant gibi ticari işletmeler farklı bir görünüm ve kendilerine ait bir konsept yaratmak için tercih etmektedir.Mimarlarda zeminde bambaşka görünüm arayanlar için  önermektedirler.Model olarak eskitme parke modelleri arasındadır.

Kullanım alanları

  • Cafe ve restaurant
  • Bar ve eğlence mekanları
  • Showroom ve fuar standlarının zeminlerinde
  • Ev ve villa zeminlerinde
  • Avm ve mağazaların konsept gerektiren zeminlerinde
  • Nargile cafelerde
  • Kütüphane ve opera binası zeminlerinde
  • Tarihi müze ve resim sergileri zeminlerinde

Yazılı parke

Nostaljik bir konsepte sahip mekanınız var ise zeminlerinde modeller arasından tercih yapabilirsiniz.Bu mekanın konsepte tam anlamıyla uyumlu olmasını ve mekanın görünüm olarak değer kazanmasını sağlar.

Modellerinin uygulanması işlemi kullanılan parke türüne göre değişim göstermektedir.Ancak  genellikle laminat parke ürünleri ile yapılmaktadır.Bu nedenle laminat parkelerde bulunan kilit sistemle  hızlı ve kolay bir şekilde uygulanabilmektedir.Derzli ve dersiz modelleri mevcuttur.Derzli modelleri ile alanlarını daha geniş ve derin gösterebilirsiniz.Dersiz modelleri ile pürüzsüz bir yüzey elde etmeniz mümkündür.

Birbirini tekrar eden bir desene sahiptir.Bu nedenle uygulama sırasında bu tekrarın sıkıcı bir görünüm almamasına dikkat edilmelidir.Parkenin desenine uygun bir şekilde döşenmelidir.Bu görünümde bir bütünlük yaratacaktır.Yazılı parke modelleri hakkında daha detaylı bilgi için iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazılı parke modelleri

Yazılı parke fiyatları

Yazılı parke modelleri